Dünyanın Yükünü Taşıyoruz

1987 yılında kurulan GRUPTRANS Uluslararası Taşımacılık ve Ticaret A.Ş., şimdi gelişen ve değişen dünya koşullarında uluslararası fuar taşımacılığı ve gümrükleme alanındaki yeni deneyim ve birikimlerini de hizmetinize sunmaktadır.

Gruptrans Uluslararası Taşımacılık ve Tic. A.Ş. 1993 yılında IELA "The International Exhibition Logistics Associates" kuruluşunun Türkiye'deki ilk üyesi olmuştur ve üyeliğini başarıyla devam ettirmektedir. Bu ve bunun gibi temsilcisi olduğumuz Avrupa, Amerika ve Uzakdoğu uluslararası taşımacılık organizasyonlarıyla dünyanın hemen her ülkesi ile TÜRKİYE arasında kara, hava, deniz taşımacılığı yapabilmekteyiz.

Güçlü Geçmişimiz
Deneyimle Kurulan Geleceğimiz

Dünyanın en büyük taşıma firmaları ile birlikte çalışıyor olmamız, diğer taşıma firmalarından çok daha esnek ve ekonomik bir taşıma organizasyonu ve hizmeti sunabilmemizi sağlamaktadır.

Temsilcisi olduğumuz, dünyanın en güvenilir firmalarına ait bu büyük ve etkin operasyon ağı sayesinde kargonuzu Avrupa, Amerika, Uzakdoğu ya da dünyanın başka herhangi bir noktasındaki fabrika, depo, fuar alanı vb yerlerden aldırarak ve isteğiniz doğrultusunda gümrükleme işlemlerini de yaparak, istenilen teslimat noktalarına doğrudan teslim edebiliyor ya da Türkiye'den dünyanın herhangi bir noktasına ya da herhangi bir ülkedeki fuar ve sergi alanlarına en hızlı ve ekonomik şekilde taşıyabiliyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Sektörler
Makine ve Ekipman Sanayii
Gıda ve Gıda Teknolojileri
Tıbbi ve Medikal Ürünler
Sivil Havacılık
Savunma Sanayii
Çözüm Ortağı Olduğumuz Firmalar

Gruptrans Uluslararası Taşımacılık ve Ticaret A.Ş. her yıl binin üzerinde firmanın ürün ve malzemelerini fuar alanlarına güvenle ulaştırmakta olup yılda ortalama ellinin üzerinde organizasyonda da tek yetkili nakliyeci olarak hizmet vermektedir.